Dnia 12.03.2018 roku nasza szkoła wzięła udział w obchodach Dnia Europejskiego, którego organizatorem było Liceum Ogólnokształcące w Świebodzicach. Uroczystość miała charakter edukacyjno – rozrywkowy. Uczniowie mieli pochwalić się wiedzą na temat krajów UE oraz Rosji, a także dokonać prezentacji wybranego narodu. Pięcioosobowa grupa z naszej szkoły przebrała się za typowego mieszkańca Francji i brała udział w barwnym korowodzie,trzyosobowa grupa brała udział w krótkim quizie o krajach UE i Rosji. 4 osoby narysowały 2 karykatury typowego francuza. Jedna osoba przygotowała występ wokalny.

Przedstawiciele:

  1. Korowód: Oskar Bębnowicz, Wiktoria Górecka, Julia Kacprzak, Szymon Klepek, Oktawian Pilarski
  2. Quiz: Przemek Kuźmiński, Wiktor Młynarkiewicz, Wojtek Wierzbicki
  3. Plakaty: Zuzia Dubina i Paulina Ptak, Patrycja Kilińska i Dominika Lewińska
  4. Śpiew: Paulina Gregorczyk

Nasza szkoła zajęła I miejsce w quizie o krajach UE i Rosji oraz wyróżnienie za występ wokalny.

Serdecznie gratulujemy!