W dniu 9.03.2017 roku w hali widowiskowo-sportowej w Świebodzicach odbył się półfinał strefy wałbrzyskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.Naszą szkołę reprezentowały:

 • Nikola Szczepanik
 • Martyna Pisula
 • Dominika Lewińska
 • Monika Wojciechowska
 • Agata Barna
 • Weronika Graczyk
 • Wiktoria Jarosz
 • Nadia Stańko
 • Anastazja Sorbian
 • Agata Szlosek
 • Sara Korzeń

Rywalizacja przebiegała pomiędzy trzema gimnazjami:

 • Gimnazjum nr 1 Świebodzice
 • Gimnazjum nr 1 Dzierżoniów
 • Gimnazjum nr 7 Wałbrzych

Nasze piłkarki pierwszy mecz rozegrały z Dzierżoniowem i pokonały swoje przeciwniczki 14:11. W meczu z Wałbrzychem nasze dziewczęta pokazały swoją wielkość. Pierwszą połowę wygrały aż 15:0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 26:4. Dziewczęta w pięknym stylu wygrały oba spotkania i awansowały do FINAŁU STREFY WAŁBRZYSKIEJ!!! Dziękujemy za wspaniałe widowisko i postawę fair-play w stosunku do swych rywalek. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.