Przez cały okres trzech  lat spędzonych w gimnazjum  mogę zapewnić, iż jest to szkoła bardzo bezpieczna. Osobiście czułem się w niej niewątpliwie dobrze i przyjemnie.

Nauczyciele, których w tej szkole spotkałem są zabawni, a zarazem pomocni i mili. W każdych sytuacjach gotowi są pomagać i wspierać nawet w tych złych chwilach. Nie mam wątpliwości iż odchodząc z tego gimnazjum będę wspominał kadrę nauczycieli, uczniów oraz miłą atmosferę z jak największą radością  i najszczerszym pozytywnym myśleniem. W tej szkole przeżyłem jedne z najpiękniejszych chwil. Tu poznałem moich przyjaciół, rozwinąłem zainteresowania i poznawałem najgłębsze tajniki wiedzy przekazywanej przez wykwalifikowanych nauczycieli.

Bardzo mile spędziłem tutaj cale moje trzy  lata i choć żal jest odchodzić z pewnością nie zapomnę tych wszystkich wygłupów, żartów i  tej wspanialej atmosfery która tutaj panuje. Wszystkie refleksje które chciałbym okazać są z całą pewnością pozytywne i nie zapomniane.

Według mnie szkoła pomocna jest przede wszystkim dla nas- uczniów. Wszelkie imprezy, dyskoteki są przerywnikami w nauce dzięki którym uczniowie mogą się rozluźnić, pobawić i odpocząć. Wiem że już drugiej równie świetnej szkoły mieć nie będę ale cieszę się że cały mój wiek dorastania przeżyłem akurat tutaj.

Łukasz Bąk