W dniu dzisiejszym na stadionie MKS Victoria Świebodzice odbył się I Cykl Międzyszkolnych Turniejów Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Miasta Świebodzice.Nasza szkoła wystawiła dwa składy. Oto nasi zawodnicy:

Drużyna I:

 • Kasjan Fikiel
 • Oskar Jędrasiak
 • Mateusz Torzecki
 • Dawid Filipiszyn
 • Jakub Krawczuk
 • Kamil Nowicki
 • Wojtek Wierzbicki
 • Eryk Majka
 • Dawid Ślęzak

Drużyna II:

 • Adam Bydłowski
 • Jakub Kaliś
 • Jakub Kusiel
 • Oliwier Antczak
 • Mateusz Minta
 • Seweryn Aletorowicz
 • Oktawian Pilarski
 • Przemek Kuźmiński
 • Wojtek Melańczuk
 • Wiktor Laśkiewicz
 • Antoni Dib Dakkak

Zawody przebiegały w miłej, sportowej i już prawie wakacyjnej atmosferze. Nasze drużyny zajęły II (drużyna II) i III  (drużyna I)  miejsce. Przemek Kuźmiński został wybrany najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem turnieju.Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.